Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/user/sites/arr.volyn.ua/wp-includes/post-template.php on line 284

Партнерам

Матеріали для Об’єднань Співвласників будинків

slidearr6Проект дофінансований з коштів Міністерства Закордонних Справ РП в рамках Програми „Польська Допомога для Розвитку 2014” та Програми Польсько-Американського Фонду Свободи  “Study Tours to Poland”

Матеріал доступний за ліцензією Creative Commons Визнання авторства 3.0. Права захищені Фундацією Менеджерських Ініціатив. Матеріали створені в рамках проекту “Активні мешканці — ефективні власники”, реалізованого Фундацією Менеджерських Ініціатив, що фінансується у рамках програми польської співпраці для розвитку Міністерства Закордонних Справ РП. Дозволяється довільне використання матеріалів, – за умови дотримання оригінальності даної інформації, в тому числі інформації про дану ліцензію, авторські права, а також про проект “Активні мешканці — ефективні власники”, реалізованого Фундацією Менеджерських Ініціатив, що фінансується у рамках програми польської співпраці для розвитку Міністерства Закордонних Справ РП.