Волинь туристична

150714111 липня ВОГО «Асоціація регіонального розвитку» провела презентацію туристичного продукту «Волинь туристична» та круглий стіл по обговоренню розвитку туризму в області та створення туристичного кластеру. Були запрошені гості із Рівного, які ознайомили присутніх зі своїми розробками у напрямі створення туристично-привабливої та конкурентоспроможної зони, що об’єднуватиме п’ять областей (Рівненську, Волинську, частини Тернопільської, Житомирської та Хмельницької)  в єдиний туристичний комплекс, створений на теренах історичної Волині. Кожному із присутніх був представлений буклет, який ілюструє топ-10 найцікавіших місць у даному регіоні, а також сайт (http://www.volyntravel.com.ua/), що містить більш детальну інформацію про об’єкти, які розміщені на даній території. Цікавим є те, що відвідувачі даного інтернет – ресурсу зможуть самостійно прокладати свій туристичний маршрут.

1507142

Також наші колеги розказали про виконану роботу та отримані результати, а також поділилися планами на майбутнє. Наприклад, про створення своєрідного «Острову свободи» де збиратимуться любителі екстремального відпочинку.

1507143

Після презентації, учасники активно обговорювали важливість даного проекту для Волинської області та перспективи створення туристичного кластеру, який лягав би в основу даного продукту. На заході були присутні представники громадських організацій, бізнесу, влади, науковці і просто зацікавлені громадяни. Всі учасники прийняли участь у дискусіях і прийшли до єдиного висновку, що необхідно забути про конкуренцію, об’єднатися та працювати в одному напрямку. Планується провести цикл подібних зустрічей для обміну думками та досвідом.

1507144