Зустріч голови Правління ВОГО “АРР” зі студентами

10 квітня у приміщенні конференц-залу Луцького педагогічного коледжу Голова  Волинської обласної організації партії «Вся Україна» Петро Гоцалюк зустрівся з перспективними, активними молодими лучанами. Піднімалися питання планування міської стратегії, головних проблем міста та бачення нашого спільного майбутнього.

Перш за все, Петро Павлович ознайомив представників студентських рад з поняттями стратегічного планування та управління, розказав його суть та вказав на важливість даного проекту. Було розглянуто досвід міст Вінниці та Кельце (Польща).

Він закликав молодих людей взяти участь разом з представниками влади, бізнесу та громади у розробці довгострокової стратегії розвитку міста. Було наголошено, що саме молодь є стержнем руху до кращого майбутнього.

Студенти позитивно сприйняли доповідь і активно прийняли участь у обговоренні даного проекту. Найбільш цікавою темою стала туристична привабливість міста. Серед проблем у даному секторі виділили такі, як: забудова старого міста будівлями, які не відповідають його зовнішньому вигляду, а також на наявність нереспектабельних будинків на при замковій території. Згадувалося підземелля, яке, на жаль, уже не функціонує більше року. А також піднімалося питання Центрального ринку та його негативного впливу на туристичну інфраструктуру.

 

Загалом молодь зазначає, що у міста є великий потенціал для розвитку і їх цікавить співпраця у даному напрямку. Також було проведено анкетування, де кожний з учасників конференції зміг висловити свою думку щодо проблем  Луцька і свого бачення їх вирішення.