IT-кластер у Луцьку? Досвід Тернополя

Волинське обласне громадське об’єднання «Асоціація регіонального розвитку» спільно з тернопільськими колегами провело конференцію «IT-кластер у Луцьку? Досвід Тернополя».

За словами голови правління асоціації Петра Гоцалюка: «Луцьк знаходиться у пошуку головних пріоритетів розвитку, і щоб обрати свій шлях, йому необхідно повчитися у друзів».

Тернопіль займається інноваційними розробками у галузі краудсорсінгу, краудфардингу та стартапу, що є досить цікавим для нашого міста. За словами тернопільських колег, дані механізми є ефективними у залученні коштів громадян до виконання проектів та відокремлення і отримання певної  незалежності від влади.

Учасники конференції спільно намагалися вирішити, чи ІТ технології є майбутнім для Луцька, чи все ж таки нам необхідно спиратися на інші кластери розвитку.

Дана конференція стала ще одним кроком до написання стратегії міста, а також відкрила нові можливості, щодо забезпечення фінансових можливостей цікавим проектам. «Ми скористаємося отриманою інформацією та досвідом, і постараємося залучити наші знання щодо реалізації проектів, які були представлені на конференції «Стратегічне планування розвитку міста Луцьк 2015-2030 р.р.». Разом ми постараємося як найшвидше розпочати втілення найцікавіших з них у життя» – запевнив Петро Гоцалюк.