Анонс найближчих заходів

Волинське обласне громадське об’єднання «Асоціація регіонального розвитку» у рамках проекту створення довгострокової стратегії розвитку міста Луцька, спільно з вищими науковими закладами, бізнес структурами та органами влади, планує провести ряд заходів:

 

25-26 вересня 2014 року – зустріч експертів «Асоціації регіонального розвитку» із студентами Луцьких вузів для інформування та залучення їх до участі у конкурсі проектів розвитку міста, напрацювання якого будуть використанні для написання довгострокової стратегії розвитку міста.

 

2 жовтня 2014 року – проведення конференції, у програмі:  підведення підсумків конкурсу, що був проведений у червні 2014 року, в частині впровадження ідей, аналіз проблем їх реалізації, вироблення рекомендацій, виступи науковців та експертів, анонсування чергового конкурсу у рамках проекту «Стратегічне планування розвитку міста Луцьк 2015-2030рр».

 

16 жовтня 2014 року – проведення конкурсу проектів. Будуть запрошені експерти зі Львова, Рівного, Вінниці та міста Люблін(РП) для оцінки робіт і визначення переможців. Інформація буде узагальнена та використана при розробці стратегії міста Луцька.Передбачається нагородження найкращих учасників грошовими преміями.

 

Деталі про місце та час проведення будуть повідомлені пізніше. Вхід вільний!