Співпраця

Громадська організація «Асоціація регіонального розвитку» створена з метою розробки та реалізації програм розвитку міста Луцька і Волинської області.

Запрошуємо до співпраці громадські організації та активних громадян.

В 2012 році розпочато реалізацію наступних проектів:
«Старий Луцьк—новий розвиток», метою якого є розробка та реалізація стратегії розвитку туризму в місті Луцьку, що базується на історичних цінностях. В рамках проекту проведено два круглих столи з метою вивчення та систематизації проблем старого міста, здійснюються заходи з підтримки клубів історичної реконструкції, планується проведення етнофестивалю «Луцька Княжна». Планується розробка науково-популярного видання для учнів початкових класів про історію Луцька.
Проект «Світ доброго майбутнього», метою якого є сприяння у вивченні та адаптації до умов України польського досвіду у галузі функціонування дитячих будинків. Виконується у співпраці з партнерською організацією «Фундація ініціатив менеджерських» місто Люблін Республіка Польща.
Розробка стратегічного плану розвитку міста Луцька до 2030 року у співпраці з виконкомом Луцької міської ради, в рамках якого проведено роботу по залученню студентів до стратегічного планування (проект «Місто майбутнього»). Формується склад групи розробників, проводиться SWOT – аналіз міста. Розглядається можливість використання геоінформаційних систем для вирішення питань стратегічного планування.
Проекти, що плануються реалізовувати:
Проект «Взаємодія», метою якого є налагодження взаємодії між виборцями і депутатами. В рамках даного проекту планується проводити аналіз роботи депутатів за методикою руху «Чесно», соціологічне опитування громади, здійснювати обмін аналітичною інформацією, розробка спільної програми у вирішенні виявлених проблем.
Асоціація відкрита до співпраці з громадськими організаціями, благодійними фондами, іншими організаціями та громадянами у зазначених вище проектах.

Проект «Активні мешканці – ефективні власники». Даний проект реалізовувався Фундацією ініціатив менеджерських з міста Любліна  (РП) та Асоціацією регіонального розвитку з міста Луцька (Україна) за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми  «Закордонна допомога 2014» та програми Польсько-Американського Фонду Свободи.