Волинська княжна


knyaznaЗнаковою подією у культурному житті Луцька стане фестиваль історії, краси і жіночності – «Волинська княжна», що 12 липня 2015 року вдруге проведений на теренах історичної пам’ятки нашого міста – замку Любарта.

Фестиваль задуманий як втілення духу нашого міста. Його метою є підкреслити цінність нашої історії, сімейного вогнища, самобутності нашої творчості та зрілої краси. Учасники мають висвітлити, а гості – побачити безліч здобутків, що пронесло наше місто від стародавніх часів і до сьогодні, – повідомляють організатори.

Події розгортатимуться навколо конкурсу середньовічної краси, участь у якому прийматимуть усі охочі жінки незалежно від віку, статури, чи статусу – бо основним критерієм цього конкурсу стане їхня власна фантазія і бачення свого образу у контексті стародавньої краси. В результаті цього конкурсу буде обрано і короновано переможницю – волинську княжну.

Особливу увагу приділлять наймолодшим гостям проекту – для них буде оголошена номінація «Найкращий дитячий середньовічний костюм», де переможці отримають цікаві призи.

Це неймовірне за красою дійство буде супроводжуватись концертом, участь у якому візьмуть місцеві і запрошені танцювальні, музичні та вокальні колективи стародавньої, народної та сучасної творчості. До показу власних колекцій буде запрошено ряд відомих у нас дизайнерів. І, звісно, не обійдеться без театралізованих вистав і лицарських боїв – адже, який же конкурс жіночої краси без боротьби за неї.

Важливою частиною фестивалю стануть традиційний ремісницький ярмарок-виставка, майстер-класи від народних майстрів, та смачне частування.

На завершення події буде урочисто відзначатися красиве народне свято – Івана Купала – усі охочі, на чолі з учасницями конкурсу пройдуть урочистою процесією від замку до річки Стир, щоб спустити на воду святкові вінки.

До участі у фестивалі запрошуються:

– дівчата і жінки, що бажають стати головними героїнями проекту;

– дизайнери та магазини ексклюзивного вбрання;

– творчі колективи та митці;

– салони краси;

– реконструктори;

– ресторації та розважальні центри;

– фотографи;

– меценати;

– партнери.

Організатори: ВОГО «Асоціація Регіонального Розвитку», клуб розвитку та дозвілля «Червона Рута» за підтримки управління культури Волинської обласної державної адміністрації та Луцької міської ради.

З питаннями і пропозиціями просимо звертатись за тел. 0959010705 або електронною поштою:Shubko_Liza@mail.ru