Сучасні управлінські компетенції у об’єднаних громадах

Проект “Сучасні управлінські компетенції у об’єднаних громадах” реалізується Фундацією Менеджерських Ініціатив (Люблін, Республіка Польща). Партнерами проекту є Асоціація Регіонального Розвитку (Луцьк), ГО «Ера Менеджерських Ініціатив» (Полтава), Західноукраїнський Ресурсний Центр (Львів).
Концепція нашого проекту передбачає підтримку 22 об’єднаних громад з майже всіх областей України у розвитку ключових компетенцій на основі українських законодавчо-нормативних регуляцій і польського досвіду в сферах: освіти, охорони здоров’я, місцевого бюджету, комунального господарства, енергетичної ефективності і розвитку туризму. Формою підтримки є тренінги, консультації та навчальні візити до Польщі для ознайомлення з найцікавішими практиками у вищевказаних сферах. Крім цього, буде розроблена та розповсюджена публікація, що популяризуватиме розроблені новаторські рішення.
На даний час наші консультанти уже відвідали 10 об’єднаних громад, де спільно з керівництвом і службовцями органів місцевого самоврядування працювали над оптимальною моделлю надання послуг для мешканців. Під час тренінгів і консультацій народжується багато цікавих задумів, які подають мешканці.
Проект дофінансований з коштів Програми “Підтримка Демократії”, що фінансується у рамках програми польської співпраці для розвитку МЗС РП у 2017 р.