Фантазійний конкурс середньовічної краси

 

Трошкі про наш фестиваль

Події розгортатимуться навколо фантазійного конкурсу середньовічної краси, участь у якому братимуть усі охочі дівчата та жінки – не залежно від віку, статури чи статусу – бо основним критерієм цього конкурсу стане їхня власна уява і бачення свого образу у контексті стародавньої краси. У результаті буде обрано і короновано переможницю – волинську княжну.

Важливою частиною фестивалю стануть традиційний ремісницький ярмарок-виставка, майстер-класи від народних майстрів та щедре частування на різні смаки.

Цікавинкою  фестивалю стане конкурс  для дівчат «Фея Луцького замку», де себе зможуть проявити учасниці віком від 5 до 14 років у двох вікових категоріях. Крім того, гостей чудово розважить аніматори  нашого свята у історичному стилі – на території замку упродовж всього дня будуть діяти постійні видовищно-розважальні локації – нудьгувати не доведеться нікому.

Це неймовірне за красою дійство буде супроводжуватись концертом, участь у якому візьмуть місцеві і запрошені танцювальні, музичні та вокальні колективи стародавньої, народної та сучасної творчості.

Для показу власних колекцій буде запрошено ряд відомих дизайнерів. І, звісно, не обійдеться без театралізованих вистав і лицарських боїв.

На фестивалі будуть представлені громади Великоі Волині. Цікаві факти про Волинську землю, кулінарні сюрпризи з усіх куточків краю.

Турнір сучасних лицарів на підтримку прекрасних дам- нове у програмі цього року-очікується надзвичайне видовище, участь у якому зможе взяти кожен справжній чоловік.

Перший флаєр ви можете знайти у піцерії Теревені,що знаходиться за адресою вулиця Лесі Українки, 57.

Наступній флаєр схований у зернах добірної кави закладу Кав’ярня-Цукерня за адресою вулиця Сенаторки Левчанівської, 2

Ще один флаєр ховається у Медовій хаті за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 1

І останній на зараз флаєр схований у кафе Хурма, що знаходиться за адресою проспект Соборності, 26

 Хай щастить у пошуках флаєрів!